Soția lui Zelenski, testată pozitiv cu coronavirus

zel-2005-za

Olena Zelenska, soția președintelui Vladimir Zelenski, a fost testată pozitiv cu noul coronavirus. Prima Doamnă a Ucrainei a anunțat acest lucru pe pagina sa de Instagram, precizând că se simte bine.

„Relaxarea măsurilor de carantină nu înseamnă că COVID-19 a dispărut. Pericolul nu a dispărut, este aproape. Mai aproape decât vi se pare. Astăzi am aflat că sunt infectată cu COVID-19. Este o noutate neașteptată, având în vedere că eu și familia mea respectăm toate regulile – purtăm măști, mănuși și avem puține contacte cu alți oameni. Vă spun din start că mă simt bine, dar mă tratez la domiciliu, izolată de ceilalți membri ai familiei, ca să nu îi pun în pericol”, a scris prima doamnă a Ucrainei.

Aceasta a precizat că Volodimir Zelenski şi copiii cuplului au fost şi ei testaţi la virusul SARS-CoV-2, rezultatul fiind negativ.

Deocamdată nu se cunoaşte unde şi când Olena Zelenska a fost infectată.


Vezi această postare pe Instagram

❗️❗️❗️Послаблення карантину не означає, що COVID-19 зник. Небезпека не минула, вона близько. Ближче, ніж нам може здаватися. ⠀ Сьогодні я отримала позитивний результат тесту на коронавірус. Неочікувана новина. Особливо враховуючи те, що я та моя родина продовжуємо дотримуватись усіх правил – маски, рукавички, мінімум контактів… ⠀ Одразу скажу, що почуваюся добре, але перебуваю на амбулаторному лікуванні, ізольовано від інших членів сім’ї, щоб не наражати їх на небезпеку. ⠀ Володимир і діти теж пройшли тестування, їхні результати негативні. ⠀ ❓❓Чому я написала цей пост? Хочу, щоб усі пам’ятали: зарано втрачати пильність! Повертаючись до активного соціального життя, пам’ятаймо, що від кожного з нас залежить не тільки особисте здоров’я, а й здоров’я інших: близьких, друзів, колег і навіть незнайомої людини, яка разом з нами їде у ліфті чи стоїть у черзі на касі в супермаркеті… ⠀ Багато хто каже: «Навіщо мені носити маску? Я не боюся заразитися!»‍♀‍ ⠀ ⛔Маска для того, щоб не заразити інших! Ти можеш не знати про те, що інфікувався, не відчувати жодних симптомів і… бути НЕБЕЗПЕЧНИМ для тих, хто поруч. ⠀ Маска у громадському місці – це не тільки правило, а ще й знак поваги до інших людей! ⠀ Бережіть і поважайте себе та інших! Будьмо здорові!

O postare distribuită de Olena Zelenska (@olenazelenska_official) pe

Добавить комментарий